Μουσική

Μουσικά συγκροτήματα μαθητών (1ο Δημοτικό Σχολείο Μουζακίου και αίθριο Δημοτικής Αγοράς Καρδίτσας)

Την Τρίτη 9 Απριλίου 2013 στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Μουζακίου, έπαιξε μουσική το:

- Μουσικό συγκρότημα Coucos band, αποτελούμενο από τους μαθητές Σάκη Γκέκα, Ηλία Κίσσα, Βασίλη Μαντέλο, Γιώργο Στεφανή.

Την Τρίτη 23 Απριλίου 2013, στο αίθριο της Δημοτικής Αγοράς Καρδίτσας, έπαιξε μουσική το:

- Ροκ συγκρότημα του Μουσικού Σχολείου Καρδίτσας, με την επιμέλεια του καθηγητή Αλεξάνδρου Γιαννή και των μαθητών/τριών Ηρακλή Ασκονίτη (πλήκτρα), Γεωργίου Μίσσα ηλεκτρικό μπάσο), Ιωάννας Μοσχάκη (φωνή), Δημητρίου Ξόλια (ντραμς), Ηλία Παλαπέλα (ηλεκτρική κιθάρα), Ελευθερίου Παπαβασιλείου (ηλεκτρική κιθάρα), Βασιλείου Τουλάκη (ηλεκτρική κιθάρα).

Ακόμα περισσότερες φωτογραφίες από αυτές που φαίνονται παραπάνω σε αρχείο για αποθήκευση: Μουσική