Θεατρικά δρώμενα

Θεατρικά δρώμενα μαθητών (1ο Δημοτικό Σχολείο Μουζακίου και αίθριο Δημοτικής Αγοράς Καρδίτσας)

θεατρικά ή άλλα δρώμενα από τα:

- 1ο & 12ο Δημοτικά Σχολεία Καρδίτσας, με την επιμέλεια των δασκάλων Αθανασίου Καφρίτσα, Μαρίας Τσιούμα και των μαθητών/τριών Ελένης Αποστολοπούλου, Δημητρίου Αρέθα, Κωνσταντίνας Γιουβρή, Πολύκαρπου Γκαβαλέκα, Κωνσταντίνου Γούλα, Αλίκης Εξάρχου, Κωνσταντίνου Ζαχαρού, Δημητρίου Καβάλα, Δήμητρας Κακάνη, Γεωργίου Καραγιάννη, Σωτηρίου Κάρκα, Στέργιου Καρύδα, Ματθαίου - Μάριου Κατέβα, Αθηνάς - Πετρούλας Κεραμίδα, Βασιλικής Ταγάρα, Βησσαρίωνος - Μάριου Τζούνα, Αθανασίου Κατσάρα, Αθανασίας - Ευαγγελίας Κολοβού, Ανδριανής Κουρκούνα, Δήμητρας Κουτή, Βασιλικής Κούτσικου, Εράντο Μούχα, Αναστασίου Μπαλατσούκα, Χριστόφορου Μπαρτζιώκα, Νικολάου Μπεζιούλα, Θεόδωρου Μπολορίζου, Αντιόλ Ντελίου, Ηλία Ντενησιώτη, Ευαγγελίας Οικονόμου, Νικολάου Παπαστάθη, Γεωργίου Φαλούτσου.

- Γενικό Λύκειο Μουζακίου, με την επιμέλεια του καθηγητή Θωμά Καλαμπαλίκη και των μαθητών/τριών Ιφιγένειας Αντωνίου, Ιωάννη Αντωνίου, Δημητρίου Αργυρίου, Ουρανίας Γκαραβέλα, Σωτηρίου Θεολόγη, Βησσαρίου Κάκια, Αικατερίνης Καλαμπάκα, Αγορίτσας Καλαμπαλίκη, Ειρήνης Καλλιώρα, Χριστίνας Καραούζα, Δημοσθένη Κοθώνα, Χαράς Κόφφα, Αγγελικής Λαμπρακάκη, Τζενσίλα Ομέρι, Δημητρίου Παγουρτζή, Μαρίας Παπαδήμα, Αθηνάς Παπαϊωάννου, Χρήστου Παπαναστασίου, Ελένης Πλιάκου, Κωνσταντίνου Σπανού, Μαρίας - Αικατερίνης Τζουβάρα.

Ακόμα περισσότερες φωτογραφίες από αυτές που φαίνονται παραπάνω σε αρχείο για αποθήκευση: Θεατρικά δρώμενα