Αφίσες - Ζωγραφιές

Αφίσες, ζωγραφιές, τεχνικά σχέδια και κατασκευές-μακέτες μαθητών (1ο Δημοτικό Σχολείο Μουζακίου και αίθριο Δημοτικής Αγοράς Καρδίτσας)

Την Τρίτη 9 Απριλίου 2013 στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Μουζακίου, πραγματοποιηθήκαν:

αφίσες, ζωγραφιές, τεχνικά σχέδια και κατασκευές μακέτες από τα:

- 1ο Γυμνάσιο Μουζακίου, με την επιμέλεια της καθηγήτριας Ιφιγένειας Τριχιά και των μαθητών/τριών Γιώργου Αναγνώστου, Ηλία Αναγνώστου, Ελένης Αναστάση, Κων/νας Αναστάση, Αλεξάνδρας Ανυφαντή, Παυλίνας Αποστολάτου, Νικηφόρου Αποστολόπουλου, Βασίλη Αργυρίου, Ελένης Βαγενά, Χρυσάνθης Βόμπρα, Σπύρου Γάκια, Πηνελόπης Γαλαζούλα, Δήμητρας Γκέκα, Ζωής Γκρέκα, Κων/νας Γκρέκα, Ανδρέα Γρηγορίου, Δημήτρη Γρηγορίου, Γιώργου Διάκου, Αποστόλη Ευθυμίου, Κων/νας Ζουμπουρλή, Αποστόλου Θανασιά, Κων/νας Κανιούρα, Γεωργίας Καραβίδα, Μαρίας Κατσαρού, Χαρούλας Κελεπούρη, Σεμπάστιαν Κέρτσοβα, Αθηνάς Κωστούλα, Έντα Κότσι, Βίκης Κοτσώνη, Χρήστου Κωνσταντάκου, Ζωής Κωτούλα, Ηλιάνας Κωτούλα, Μυρτώς Λαμπέρη, Λεωνίδα Μαντζιάρα, Ευανθίας Ματρακούκα, Κων/νας Μπάλλα, Ευγενίας Μπαρμπαρούση, Ευαγγελίας Μπούρμπου, Χριστίνας Μπράτσα, Ελπίδας Νούκα, Θεοδώρας Νασιοπούλου, Άλκη Νάτση, Λεωνίδα Οικονόμου, Αργυρούλας Παπαγεωργίου, Γεωργίας Παπαϊωάννου, Κων/νου Πατούλια, Μαρίας Πατσιαούρα, Μαρίνας Πλακιά, Ιφιγένειας Ρίνη, Ουρανίας Ρίνη, Άντζελας Σαλιάι, Μαρίας Σιλιά, Νίκου Σπανού, Νικολάου Ταμπάκου, Ραφαηλίας Τάχου, Βαγγέλη Τζάλα, Θεοδώρας Τόλου, Δημητρίου Τουραλιά, Μαρίας Τσίγκα, Πέτρου Τσιτσώνη, Ντανιέλας Τσόκου, Δημήτρη Φιλίππου, Βασιλικής Φωτάκη, Αναστασίας Χαλίλη, Αργυρούλας Χαλκιά, Γεωργίας Χριστοδούλου.

- 1ο ΕΠΑ.Λ. Μουζακίου, με την επιμέλεια της καθηγήτριας Ιφιγένειας Τριχιά και των μαθητών/τριών Ιωάννας Βασιλού, Ευρύλαου Καζάκου, Ανδρέα Παπαρίζου, Θωμά Πασιά, Βάϊου Σκέντου, Χρήστου Στεργίου, Ντενάντας Φέρα, Σωτήρη Φιλίππου, Σωτηρίας Φώτη, Αλεξάνδρου Χαλκιά, Λεωνίδα Χύτα.

Την Τρίτη 23 Απριλίου 2013, στο αίθριο της Δημοτικής Αγοράς Καρδίτσας, πραγματοποιηθήκαν:

αφίσες και ζωγραφιές από τα:

- 6ο Δημοτικό Σχολείο Καρδίτσας, με την επιμέλεια του δασκάλου Αντωνίου Μόλτσα, των καθηγητριών Χρυσούλας Διαμαντή, Σπυριδούλας Μόσχου και των μαθητών/τριών Μαρίας ? Ιωάννας Βαγενά, Πολυξένης ? Ευαγγελίας Βάλλα, Αντωνίου Βασιάκου, Μαρίας ? Ιωάννας Βασιάκου, Φωτεινής Βασιλάκη, Βασιλείου Βρατσίστα, Γεωργίου Γεροδημητρού, Ζωής Γιαγιάκου, Γεωργίου Καλαμπαλίκη, Παναγιώτας Καραγεώργου, Θωμά Καραμαγκιόλα, Λαμπρινής Κασάπη, Ραφαήλ Κατσάρα, Λεμονιάς Κατσαρού, Παναγιώτη Κολοβού, Βάϊου Κολώνα, Ευανθίας Κουρκούνα, Ματέο Λουκάι, Θωμά Μανώλη, Άγγελου Μπανάσιου, Αναστασίου Μπανιά.

- 14ο Δημοτικό Σχολείο Καρδίτσας, με την επιμέλεια των δασκάλων Σεραφείμ Ασκητή, Αθανaσίου Παπαγιάννη και των μαθητών/τριών Ελένης Αργύρη, Σπυριδούλας Αποστολάκη, Ιωάννη Γιαννακού, Παυλίνας Γιαννή, Κωνσταντίνου Γιωτάκου, Νεκτάριου Γραββάνη, Χρυσόστομου Δήμου, Νικολάου Ζαρούλα, Γεωργίου Θανασούλη, Ματθίλδης Καλούτσα, Αλεξάνδρας Καπνογιάννη, Ερινόλντα Καράι, Δημητρίου Καραουλάνη, Παρασκευής Καρατζιά, Ιωάννη Καρατζιά, Μαριλένας Κρανίτσα, Παναγιώτη Κωτούλα, Μιχαήλ - Άγγελου Μάγγου, Χριστιάνας Κωστοπούλου, Κωνσταντίνου Λίτσιου, Κωνσταντίνου Μπακρατσά, Δημητρίου Μπαντή, Λυδίας Μπούνια, Πηνελόπης Νούκα, Μαρίας Ντενησιώτη, Νικολάου Παναγόπουλο, Σωτηρίου Παπαγιάννη, Βασιλείου Παπαλίτσα, Μιχαήλ Παπούλια, Αλεξάνδρας Ποπώλη, Πάρι Ριζά Πιντζόπουλου, Λάμπρου Ρίζου, Κωνσταντίνου Σκύφτα, Ιωάννη Χριστοδούλου.

- 2ο Γυμνάσιο Καρδίτσας, με την επιμέλεια της καθηγήτριας Μάρθας Μακρή και των μαθητριών Παρασκευής Ντουμούζη, Ιωάννας Παλαπέλα, Αθανασίας Παππά, Κυριακής Φαλάρα.

- 4ο Γυμνάσιο Καρδίτσας, με την επιμέλεια των καθηγητριών Μαρίας Αλεξίου, Αναστασίας Μαχαίρα, Εριέττας Χόνδρου και των μαθητριών Νικολέτας Ντερέκα, Παρασκευής Σολτάνη, Ειρήνης Κατσαρού, Βασιλικής Γιαννάκου, Ευαγγελίας Κρομμύδα, Αδαμαντίας Ξέρα.

- 6ο Γυμνάσιο Καρδίτσας, με την επιμέλεια των καθηγητριών Βασιλικής Ζαφειρίου, Ελπινίκης Τσούκη και των μαθητών/τριών Μάριου Κούρτη, Ευαγγελίας Κωστοπούλου, Ζαχαρένιας Λέκκα, Χρήστου Λιάπη, Μαρίας Λούλου, Αρετής Μαλλιαρού, Θωμά Μαλλιώρα, Ερασμίας Αρτέμιδος Μουταρέλου, Θάλειας Μπάτρα, Παρασκευής Μπέρου, Ευαγγελίας Μπράχου, Νίκης Ναούμη, Ιωάννας Νικολάου, Βάϊου Ντελή, Παναγιώτας Ντέλλα, Ειρήνης Ξάνθη, Αικατερίνης Σάνιας Πανάρα.

- 1ο Γενικό Λύκειο Καρδίτσας, με την επιμέλεια των καθηγητριών Χρυσούλας Γκορίλα, Σοφίας Παπακώστα και των μαθητών/τριών Λέντα Αϊντίνι, Κωνσταντίνου Αργυρόπουλο, Παναγιώτη Βαϊτση, Ελένης Βασιλούλη, Μαρούλας Βούζα, Νίκου Βούρδα, Κωνσταντίνας Γραββάνη, Δήμητρας Ζαρκαδούλα, Χρήστου Θεοδώρου, Θωμά Κολοκύθα, Χρήστου Λύτρα, Ιωάννας Μαυριά, Μαρίας Μπαρτζιώκα, Γιώργου Μπατσούκα, Κέβιν - Άγγελου Ντέντα, Αλέξανδρου Ντούλια, Δήμητρας Παπακώστα, Χρήστου Σιάντου, Σαμίρ Χανακτά.

- Γενικό Λύκειο Λεονταρίου, με την επιμέλεια της καθηγήτριας Μαρίνας Καλύβα, του καθηγητή Δημήτρη Παπαϊωάννου και της μαθήτριας Μαρίας Τσιλομήτρου.

- 2ο ΕΠΑ.Λ. Καρδίτσας, με την επιμέλεια των καθηγητριών Σοφίας Κατσιαούνη, Ευαγγελίας Οικονόμου, Σοφίας Οικονόμου και του καθηγητή Θωμά Μπαλτά και των μαθητών/τριών Δέσποινας Βακουφτσή, Κωνσταντίνας Γιαβάζη, Χριστίνας Γκαζούνη, Ζωής Ζέρβα, Ελένης Θώδη, Ειρήνης Καλογεράκη, Αθηνάς Κολοκοτρώνη, Βάϊου Μανασή, Ηλία Μπαρκαλή, Αλεξάνδρας Μπασιακούρα, Δήμητρας Σπάνια, Αρετής Χαρόβα, Ρούντολφ-Θωμά Χασάλλα.

Ακόμα περισσότερες φωτογραφίες από αυτές που φαίνονται παραπάνω σε αρχείο για αποθήκευση: Αφίσες