Αφίσες

Αφίσες (4ο Γυμνάσιο Καρδίτσας, Γυμνάσιο Αγναντερού, Γυμνάσια - Λυκειακές Τάξεις Ιτέας, Μαγούλας, 1ο, 3ο, 4ο Γενικά Λύκεια Καρδίτσας και 3ο ΕΠΑΛ Καρδίτσας)

Αφίσες, με θέματα που είχαν σχέση με το παγκόσμιο έτος αστρονομίας και το έτος Δαρβίνου, παρουσίασαν μαθητές/τριες και εκπαιδευτικοί των 4ου Γυμνασίου Καρδίτσας, Γυμνασίων - Λυκειακών Τάξεων Ιτέας και Μαγούλας, 1ου, 3ου, 4ου Γενικών Λυκείων Καρδίτσας και του 3ου ΕΠΑΛ Καρδίτσας. Οι συμμετέχοντες από κάθε σχολείο ήταν οι:

- 4ο Γυμνάσιο Καρδίτσας - καθηγήτρια: Ευσταθία Βερικίου, Μαρία Ζησοπούλου, Αναστασία Μαχαίρα, Εριέτα Χόνδρου - και μαθήτριες: Γκαζούνη Χριστίνα, Κλοτσουθύμιου Μαρία, Κουτσιανά Κατερίνα, Μπίτσιου Γιούλη.

- Γυμνάσιο Αγναντερού - καθηγητής: Λαφαζάνης Παναγιώτης - και μαθητές/τριες: Αρχοντής Παναγιώτης, Γκούγκλια Ελευθερία, Καλλιάρα Ιωάννα, Μαγουλιώτης Βασίλης, Μίχου Γεωργία, Μίχου Ελένη, Μπαλατσός Βασίλης Γ., Μπαλατσός Βασίλης Κ., Μπανάσιος Γεώργιος, Παππάς Χρυσόστομος, Σκούρα Έγκλα, Τζιβέλης Παναγιώτης, Τσιαφίτσα Ευαγγελία, Τσιαφίτσα Κωνσταντίνα και Χρίστης Σωτήριος.

- Γυμνάσιο - Λυκειακές Τάξεις Ιτέας ? καθηγητές: Γιώργος Βαλαράκος, Αδάμος Μπελιώκας - και μαθητές/τριες: Αδαμοπούλου Ζωή, Αμπεντίνη Ροέλντ, Αναστασόπουλος Κώστας, Ανατολιώτης Θοδωρής, Ανδρεάδη Ευαγγελία, Ζέρβας Τιμολέων, Θώδου Αντωνία, Καρανάσιος Σωτήρης, Κατράκης Ευάγγελος, Κοντοβάϊος Μίλτος, Κουτσιούμπας Νίκος, Κουτσουμπέης Δημήτρης, Λύτρα Ελένη, Λύτρα Ευαγγελία, Μαυριά Ευαγγελία, Μπακαβέλλου Βάσια, Μπαλαντίνα Ευανθία, Παναγιωτή Θώμη, Ρεβενήσιου Ραφαέλα, Σδόγγος Θανάσης, Σδόγγος Χρήστος, Σεργιάνη Παρασκευή, Τζέμου Κατερίνα, Τζιβένη Ελεάνα, Τριανταφύλλου Αχιλλέας, Τριανταφύλλου Παύλος, Τσέλιος Νίκος, Τσέργα Γεωργία και Τσέργα Μαρία.

- Γυμνάσιο - Λυκειακές Τάξεις Μαγούλας - καθηγητές: Καραμπέκος Γεώργιος, Βαγενάς Αθανάσιος, Κωνσταντίνα Ντζιαβού - και μαθητές/τριες: Αντωνίου Μαρία, Κοτρώτσιος Ιωάννης, Κοτρώτσιος Σεραφείμ, Παγουρτζής Αθανάσιος, Πιτσάβα Ελένη, Πιτσαρή Πολυξένη, Χύσα Χρήστος.

- 1ο Γενικό Λύκειο (ΓΕΛ) Καρδίτσας - καθηγητής: Μιχάλης Παπανούσκας - και μαθητές/τριες: Μάριος Βήττας, Νίκος Θεοδώρου, Θωμάς Μάντζιος, Ευσταθία Μπαρμπούτη, Μάρθα Μπενέκη, Σωτήρης Μποραζάνης, Σταματία Μπούκη, Γιάννης Νάνος, Ιφιγένεια Οικονόμου, Χάρης Παλαπέλας, Ευαγγελία Παπαευθυμίου, Χρήστος Παπαθεοχάρης, Γιάννης Παπαμαργαρίτης, Φάνη Παπακώστα, Σωτήρης Παπάρας, Μαρία Παραθύρα, Φρύνη Πάσχου, Φρειδερίκη Ροκαδάκη, Μαρία Σταμπίνα, Σοφία Φαλιάγκα και Ηλιάνα Φιλίππου.

- 4ο Γενικό Λύκειο (ΓΕΛ) Καρδίτσας - καθηγήτρια: Ευφροσύνη Κύρκου - και μαθητές/τριες: Αλέστας Σωκράτης, Βαϊόπουλος Κώστας, Θέου Βάσω, Καραγιάννης Δημήτρης, Καραγιώργος Χρήστος, Κατή Σωτηρία, Μανδύλη Βαγγελίτσα, Μαντή Ελένη, Μητσογιάννης Στέφανος, Ντάλλα Βίλλυ, Παπαθανασίου Θάνος, Πολύζος Γιάννης, Ράντζου Παναγιώτα, Ριζογιάννης Κώστας, Σαμαράς Βάιος, Σελλούντος Κώστας, Σδράλια Βάσω και Σιαματά Μαρία.

- 3ο Επαγγελματικό Λύκειο (ΕΠΑΛ) Καρδίτσας - καθηγητές: Βασιλική Κόγια, Θωμάς Μπαλτάς - και μαθητές/τριες: Νικόλαος Γαλάνης, Ευθυμία Εγγλέζου, Ελευθέριος Καραγιαννάκης, Ιωάννης Κόκκινος, Γεώργιος Κοτσώνης, Μαρία Κρανά, Ευαγγελία Κωστοπούλου, Αφροδίτη Μίχου, Χρήστος Μπατζής, Κωνσταντίνος Μπουγατσάς, Δήμητρα Ντανοπούλου, Χρυσόστομος Ξυδιάς, Νικόλαος Παπαγεωργίου, Ιωάννα Παπαδάκη, Αλέξανδρος Παπαδημητρίου, Δημήτριος Παπαδημητρίου, Λάμπρος Πέτσας, Βάια Τασιούλη και Μαριάνθη Τριανταφύλλου.

Το υλικό της σελίδας σε αρχεία για αποθήκευση: 1. Αφίσες